Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii III.

Krátky opis
24. JÚL 2021 O 9.30 FOTOIMPULZY – SÚČASNÁ STREET FOTOGRAFIA výtvarný workshop pre amatérskych fotografov zameraný na objasnenie základných princípov street fotografie kde: Nitra lektorka: Soňa Maletzová
Fotogaléria
Názov podujatia
Fotoimpulzy - súčasná street fotografia

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
24.07.2021

Popis projektu

Na workshope si ukážeme si tvorbu domácich aj zahraničných street fotografov/fotografiek,

vydáme sa spolu do mesta, oslovíme náhodných okoloidúcich, odfotíme ich portrét. Vyskúšame si fotenie v teréne, zachytenie situácie/momentu, interakciu vás ako fotografa s ľuďmi. Na záver na vás čaká vyhodnotenie nafotených fotografií a diskusia.

Lektorka vám zároveň na workshope poskytne praktické rady a  individuálne konzultácie.

 

Viac info na www.kosnr.sk," target="_blank">http://www.kosnr.sk/">www.kosnr.sk,

www.kosnr.sk," target="_blank">http://www.kosnr.sk/">www.kosnr.sk,

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
18 205,00 €

Výška podpory:
15 000,00 €