Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii III.

Krátky opis
4. JÚL 2021, 15. 00 - FOTOIMPULZY – REPORTÁŽ výtvarný workshop pre amatérskych fotografov zameraný na objasnenie základných princípov reportáže kde: Nitra lektor: Mgr. Jozef Peniak, PhD.
Fotogaléria
Názov podujatia
Fotoimpulzy - reportáž

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
04.07.2021

Popis projektu

Príďte si vyskúšať zachytiť verejnú akciu v časovom slede, kompozične zaujímavo s prvkami výtvarnej fotografie, presah do subjektívneho dokumentu alebo tiež konceptuálnej fotografie takým spôsobom,  aby výsledná reportáž mala okrem opisnej či faktografickej funkcie aj umeleckú hodnotu. V  úvode vás čaká krátka prednáška s vhodnými inšpiračnými zdrojmi od popredných reportážnych a dokumentárnych fotografov

Lektor vám zároveň na workshope poskytne praktické rady a  individuálne konzultácie.

 

Viac info na www.kosnr.sk

http://www.kosnr.sk/">www.kosnr.sk

class="MsoNormal">www.kosnr.sk

http://www.kosnr.sk/">www.kosnr.sk

 

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
18 205,00 €

Výška podpory:
15 000,00 €