Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

V novom svetle

Krátky opis
Prvý ročník multižánrového festivalu V novom svetle sa uskutoční od 28. júna 2021 do 4. júla 2021 v priestoroch Kultúrneho centra Cooltajner a ostatných priestorov Domu kultúry OZK, ako aj v exteriérovom okolí.
Fotogaléria
Názov podujatia
V NOVOM SVETLE | Festival súčasného umenia

Miesto konania / kraj
Považská Bystrica / Považská Bystrica

Termín konania
28.06.2021 - 04.07.2021

Popis projektu

Festival V NOVOM SVETLE je multižánrový umelecký festival, ktorého konceptom je aktívne prepájanie minulosti a prítomnosti, pohybu a priestoru, svetla a zvuku. Podujatie zastrešuje výstavnú časť multimediálnych diel, výstavu fotografií, tanečné predstavenie, nočný videomaping, verejný diskusný formát a koncerty súčasnej a experimentálnej hudby. Prvý ročník festivalu sa uskutoční od 28. júna 2021 do 4. júla 2021 v priestoroch Kultúrneho centra Cooltajner a ostatných priestorov Domu kultúry OZK, ako aj v exteriérovom okolí.


Presný program festivalu bude zverejnený v pondelok 21.6.2021


Názov prímateľa
COOLTAJNER

Celkový rozpočet:
11 270,00 €

Výška podpory:
10 000,00 €