Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii III.

Krátky opis
13. JÚL 2021 VÝTVARNÉ CESTY – INTUITÍVNA MAĽBA výtvarný workshop pre neprofesionálnych výtvarníkov zameraný na maliarsku techniku enkaustiku – maľbu horúcim voskom kde: : Krajské osvetové stredisko v Nitre lektorka: Ing. Ľubica Máziková
Fotogaléria
Názov podujatia
Výtvarné cesty - Intuitívna maľba -výtvarný workshop pre neprofesionálnych výtvarníkov

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
13.07.2021

Popis projektu

Príďte si do Krajského osvetového strediska v Nitre vyskúšať základy práce s enkaustickou  žehličkou a horúcim voskom, maľovať abstraktné obrazy, ale aj krajinu, vytvoriť koláž.

Zoznámite sa s históriou enkaustiky, dozviete sa viac o formách zobrazovania prostredníctvom enkaustickej metódy, objavíte svoju kreativitu a spoznáte zaujímavú maliarsku techniku

Lektorka vám zároveň na workshope poskytne praktické rady a  individuálne konzultácie.

 

Viac info na www.kosnr.sk," target="_blank">http://www.kosnr.sk/">www.kosnr.sk,

www.kosnr.sk," target="_blank">http://www.kosnr.sk/">www.kosnr.sk,

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
18 205,00 €

Výška podpory:
15 000,00 €