Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Es Jazz Trio - Nahrávanie dvoch skladieb vrátane videoklipov

Krátky opis
Cieľom projektu bolo vytvoriť dve džezovo-swingové skladby spolu s videoklipom a predstaviť ich verejnosti vo vlastnom interpretačnom podaní, a podporiť tak rozvoj džezovej hudby na slovenskej hudobnej scéne.
Fotogaléria
Názov podujatia
1. skladba - Ney Na Na Na, 2. skladba - My Baby Just Cares For Me

Miesto konania / kraj
Kraľovany / Dolný Kubín

Termín konania
12.12.0202 - 30.06.2021

Popis projektu

Radka Hadová v spolupráci s ružomberskou formáciou Es Jazz Trio prichádza s dvoma džezovo-swingovými skladbami vo vlastnej interpretácii. Výber padol na skladbu od skupiny Vaya Con Dios – Ney Na Na Na v štýle gypsy jazzu a džezový štandard My Baby Just Cares For Me. Skladby budú verejne odpremiérované online formou na Youtube kanáli – Es Jazz Trio dňa 20. júna 2021 o 18:00.

 

Názov prímateľa
Radka Hadová

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €