Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Festival Cantate

Krátky opis
Dvojdňová prehliadka speváckych zborov s galavečerom
Fotogaléria
Názov podujatia
Festival Cantate

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
25.06.2021 - 26.06.2021

Popis projektu

Srdečne vás pozývame na dvojdňovú prehliadku speváckych zborov, ktorá sa uskutoční v dňoch 25.6.-26.6.2021 v Koncertnej sále Župného domu v Nitre. Na prehliadke vystúpia detské spevácke zbory z Nitry a okolia a ako hostia galavečera vystúpia Vokálny zbor ENTHEA, DSZ Superar, Andrea Bošeľová a Martin Vetrák.

Súčasťou projektu Festival Cantate bude aj vzdelávacia časť – spevácke dielne, počas ktorých účastníci nacvičia spoločné skladby spolu s orchestrom pod vedením skúsenej dirigentky Mgr. art. MgA. Oľgy Bystrianskej, ArtD.. Následne sa vám s týmito skladbami predvedú na galaprehliadke 26. júna 2021.

 

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
4 000,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €