Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Stále je čo objavovať

Krátky opis
Aktivita má charakter tematicko -historického vzdelávacieho výletu. Bude realizovaná priamo v meste Humenné formou pešej turistiky
Fotogaléria
Názov podujatia
Spoznaj Humenné II.

Miesto konania / kraj
Humenné / Humenné

Termín konania
26.06.2021

Popis projektu

Aktivita SPOZNAJ HUMENNÉ II.  má charakter tematicko-historického vzdelávacieho výletu. Táto trasa bude venovaná 1. svetovej vojne, ktorú v Humennom pripomína niekoľko miest, a to železničná stanica, Valaškovský most, vojnový cintorín, ale aj kalvária  a ďalšie. Prezentáciu tejto aktivity povedie Mgr. Martin Drobňák historik a spoluzakladateľ Klubu vojenskej histórie Beskydy. Podujatie bude doplnené aj o prezentáciu publikácií venovaných 1. svetovej vojne.

Názov prímateľa
Mestské kultúrne stredisko Humenné

Celkový rozpočet:
1 920,00 €

Výška podpory:
1 000,00 €