Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

1+1

Krátky opis
Na poslednom predprázdninovom podujatí z cyklu besied 1+1 privíta Verejná knižnica Jána Bocatia rodičovskú a výchovnú poradkyňu Martinu Vagačovú, autorku knihy Ako prežiť rodičovstvo a nezávislú novinárku a dokumentaristku Zuzanu Límovú, ktorá režírovala dokumentárny film o pôrodoch na Slovensku Medzi nami (Before I Met You). Beseda sa bude konať 24. 6.2021 o 17:00 v centrálnej požičovni na Hviezdoslavovej 5 alebo si ju záujemcovia môžu pozrieť online na facebookovej stránke knižnice.
Fotogaléria
Názov podujatia
1+1= Martina Vagačová a Zuzana Límová

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
24.06.2021

Popis projektu
Názov prímateľa
Verejná knižnica Jána Bocatia v Košiciach

Celkový rozpočet:
3 750,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €