Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Wave 2021

Krátky opis
Chceme byť šťastní. Hľadáme šťastie. Láka nás. Trápime sa, že ho nemáme...
Fotogaléria
Názov podujatia
Ateliér duševnej pohody: Šťastne z depresie

Miesto konania / kraj
Prešov / Prešov

Termín konania
19.05.2021

Popis projektu


Chceme byť šťastní. Hľadáme šťastie. Láka nás. Trápime sa, že ho nemáme...
Vieme však, čo je šťastie? Ako sa prejavuje? Ako ho dosiahnuť a ako zmeniť nešťastné životné obdobie akým je depresia na šťastné? Nielen o týchto otázkach budú diskutovať psychiatrička Leszja Geci, psychologička Viera Mikulová, herečka a zdravotná klaunka Stanislava Kašperová a filozof Dušan Hruška na besede organizovanej v spolupráci s No more stigma, neziskovkou, ktorá robí osvetu v oblasti duševného zdravia a destigmatizácie psychických ochorení.


Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.


Názov prímateľa
Združenie WAVE

Celkový rozpočet:
57 500,00 €

Výška podpory:
50 000,00 €