Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Záhorské túry do literatúry

Krátky opis
Dramatizované čítanie pre deti materských a základných škôl z cyklu Zahrajme si príbeh
Fotogaléria
Názov podujatia
Lietajúci balón, O anjeloch a ľuďoch

Miesto konania / kraj
Senica / Senica

Termín konania
16.06.2021 - 17.06.2021

Popis projektu
Dramatizované čítanie pre deti materských a základných škôl z cyklu Zahrajme si príbeh si pripravili žiaci Literárno-dramatického odboru ZUŠ Senica, Predstavenie Lietajúci balón je určené pre deti MŠ a žiakov prvého stupňa ZŠ. Druhé predstavenie O anjeloch a ľuďoch potom pre žiakov druhého stupňa ZŠ.  Dramatizované čítanie sa uskutoční v priestoroch detského oddelenia Záhorskej knižnice.
Názov prímateľa
Záhorská knižnica

Celkový rozpočet:
3 685,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €