Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

X. sezóna Multimediálneho priestoru pre súčasnú kultúru Nástupište 1-12

Krátky opis
Umelecká rezidencia za účelom vytvorenia spoločného diela. Autori: Kaoru Furuko/ Japonsko Christina Wellbo / Švédsko Jakub Pišek/ Slovenko Beata Kolbašovská /Slovenko
Fotogaléria
Názov podujatia
Umelecká rezidencia

Miesto konania / kraj
Topoľčany / Topoľčany

Termín konania
20.06.2021 - 04.07.2021

Popis projektu

Štvorica umelcov v medzinárodnom zložení:

Kaoru Furuko/ Japonsko, Christina Wellbo / Švédsko, Jakub Pišek/ Slovenko a Beata Kolbašovská /Slovenko spoločne vytvoria dielo, ktoré bude prezentovať jednotlivé média, ktoré prezentujú samotní autori (kresba, ilustrácia, hudba, new media a digital art) a ich spoločné tématické presahy do ich tvorby.

Kaoru Furuko/ Japonsko https://www.kaorufuruko.com/bio"> style="font-size: 12px;">https://www.kaorufuruko.com/bio"> style="font-size: 12px; font-family: ArialMT;">Christina Wellbo / Švédsko https://www.kaorufuruko.com/bio"> style="font-size: 12px;">https://www.kaorufuruko.com/bio"> style="font-size: 12px; font-family: ArialMT;">Jakub Pišek a Beata Kolbašovská / Slovensko https://www.kaorufuruko.com/bio"> style="font-size: 11pt; font-family: ArialMT; color: rgb(17, 85, 204);">

Názov prímateľa
Nástupište 1-12

Celkový rozpočet:
40 810,00 €

Výška podpory:
37 000,00 €