Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Šaffova ostroha - krajská prehliadka sólistov tanečníkov v ľudovom tanci

Krátky opis
Krajská prehliadka sólistov tanečníkov v ľudovom tanci má za úlohu podporovať interpretov k vyhľadávaniu a naštudovaniu autentického tanečného prejavu.
Fotogaléria
Názov podujatia
Šaffova ostroha - krajská prehliadka sólistov tanečníkov v ľudovom tanci

Miesto konania / kraj
Zvolen / Zvolen

Termín konania
18.03.2017

Popis projektu

Krajská prehliadka sólistov tanečníkov v ľudovom tanci je podujatie, ktoré má za úlohu podnietiť interpretov ľudového tanca a tanečných pedagógov v oblasti ľudového tanca k vyhľadávaniu a poznaniu tradičného tanečného materiálu.

Krajská prehliadka sólistov tanečníkov v ľudovom tanci je určená sólistom tanečníkom z Banskobystrického a Žilinského kraja.


Názov prímateľa
Podpolianske osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
1 750,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €