Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

ROZTRATENÉ ZRNKÁ

Krátky opis
Komorný program z prezentácie terénneho výskumu existujúcich folklórnych javov, realizovaný v rámci XI. ročníka projektu Roztratené zrnká. Projekt sa realizuje v obciach Kyjatice, Kadlub, Babinec, Kraskovo. Prezentáciu s informátormi a autormi projektu sa bude realizovať 23.06.2021 v Dome kultúry v Revúcej a 24.6.2021 v Kultúrnom dome v Babinci.
Fotogaléria
Názov podujatia
Roztratené zrnká - prezentácie projektu

Miesto konania / kraj
Babinec / Rimavská Sobota

Termín konania
23.06.2021 - 24.06.2021

Popis projektu

Gemersko - malohontské osvetové stredisko v Rimavskej Sobote, Banskobystrický samosprávny kraj, pozývajú na komorný program z prezentácie terénneho výskumu existujúcich folklórnych javov, realizovaný v rámci XI. ročníka projektu Roztratené zrnká. Projekt sa realizuje v obciach Kyjatice, Kadlub, Babinec, Kraskovo. Prezentáciu s informátormi a autormi projektu budeme realizovať 23.06.2021 v Dome kultúry v Revúcej a 24.6.2021 v Kultúrnom dome v Babinci. Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.


Názov prímateľa
Gemersko - malohontské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
8 428,00 €

Výška podpory:
8 000,00 €