Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Návraty ku koreňom

Krátky opis
Projekt Návraty ku koreňom pozostáva zo sledu 5 tvorivých stretnutí, počas ktorých si účastníci osvoja základy tradičných remeselných zručností, postupov a techník s rôznym materiálom a niečo pekné si vytvoria. Vyskúšajú si techniky: makramé pri výrobe dekorácie na stenu a originálnych náušniciach, prácu s kožou pri výrobe barefood balerínok, základy drotárstva pri opletaní fľašky, mokré plstenie pri výrobe kapsičky z ovčej vlny a upečú si tradičnú skálnickú ťahanú štrúdľu.
Fotogaléria
Názov podujatia
Návraty ku koreňom

Miesto konania / kraj
Rimavská Sobota / Rimavská Sobota

Termín konania
26.06.2021 - 13.11.2021

Popis projektu
Názov prímateľa
Občianske združenie OXYMORON

Celkový rozpočet:
3 600,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €