Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávacie aktivity

Krátky opis
Choreografická tvorba vo folklórnych kolektívoch
Fotogaléria
Názov podujatia
Choreografická tvorba II.

Miesto konania / kraj
Žilina / Žilina

Termín konania
25.06.2021

Popis projektu

 Choreografická tvorba II.

Krajské kultúrne stredisko v Žiline pozýva na druhú časť vzdelávacieho semináru Choreografická tvorba II., ktorý sa uskutoční v piatok 25. júna 2021 od 17:30 v priestoroch Makovického domu v Žiline. Seminár je určený pre vedúcich a členov folklórnych kolektívov a nadväzuje na prvú časť online webináru, v ktorom sa účastníci dozvedeli o základoch choreografickej tvorby vo folklórnych kolektívoch. Lektorom druhej časti prednášky bude Stanislav Marišler, umelecký vedúci SĽUKu, Katedra tanečnej tvorby na VŠMU v Bratislave.   
Podujatie z verejných zdrojov podporili Fond na podporu umenia a Žilinský samosprávny kraj.

Počet účastníkov na prednáške je obmedzený a môže sa meniť podľa aktuálnej pandemickej situácie.

Prihlášky a bližšie informácie na dsimanova@vuczilina.sk

Názov prímateľa
Krajské kultúrne stredisko v Žiline

Celkový rozpočet:
20 052,00 €

Výška podpory:
17 000,00 €