Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Dobšisnkého rozprávkový Gemer 2020

Krátky opis
Cieľom podujatia je uchovávať rozprávky pre budúce generácie rôznymi formami a aktivitami, formovať osobnosť a postoj detí a mladých ľudí príslušnosti k tradíciám, k regiónu, iniciovať mladých začínajúcich autorov k tvorbe rozprávok. Trojdňové podujatie ponúka deťom a mládeži bohatý program: divadelné predstavenia, prednášku, tvorivé dielne, čítanie rozprávok.
Fotogaléria
Názov podujatia
Dobšisnkého rozprávkový Gemer, XXVI. ročník

Miesto konania / kraj
Rimavská Sobota / Rimavská Sobota

Termín konania
15.06.2021 - 17.06.2021

Popis projektu
Názov prímateľa
Mestské kultúrne stredisko Rimavská Sobota

Celkový rozpočet:
1 500,00 €

Výška podpory:
1 000,00 €