Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

X. sezóna Multimediálneho priestoru pre súčasnú kultúru Nástupište 1-12

Krátky opis
Liza Gennart: intermediálna prezentácia poetického projektu Hosť Zuzana Husárová a Ľubo Panák
Fotogaléria
Názov podujatia
Liza Gennart: intermediálna prezentácia poetického projektu

Miesto konania / kraj
Topoľčany / Topoľčany

Termín konania
18.06.2021

Popis projektu
Intermediálna prezentácia poetického projektu
„Budúcnosť je teraz,“ napísala Liza.

V júni 2020 vydavateľstvo Vlna/Drewo a srd uviedlo zbierku básní Liza Gennart. Podľa medailónu v knihe je matkou poetky Ľubomír Panák a otcom Zuzana Husárová. O procese tvorby, nečakaných metaforách a zimomriavkach z neľudskej poézie porozprávajú Z.Husárová a Ľ.Panák naživo spolu s performanciou.
Zuzana Husárová je poetka, teoretička a pedagogička, zaoberá sa experimentálnou, zvukovou a elektronickou poéziou, je zodpovednou redaktorkou časopisu Glosolália. Najnovšími projektami sú Liza Gennart, neurónová sieť, ktorá píše poéziu (s Ľubomírom Panákom).
Názov prímateľa
Nástupište 1-12

Celkový rozpočet:
40 810,00 €

Výška podpory:
37 000,00 €