Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Tanec v srdci

Krátky opis
Tanečné vystúpenie skupiny Magic flash, ktorý pracuje pri Dome kultúry v Čadci.
Fotogaléria
Názov podujatia
Tanec v srdci

Miesto konania / kraj
Čadca / Čadca

Termín konania
28.06.2021

Popis projektu

Hlavným zámerom projektu je prezentácia tanečného umenia, prostredníctvom Súboru scénickeho tanca Magic flash. Súbor pracuje pri Dome kultúry v Čadci, ktorý funguje od roku 2006 pod vedením Viery Mateičkovej, Márii Chylej a Mirke Badžgoňovej.
Súbor pracuje v 3 vekových kategóriách od najmenších až po dospelé tanečnice dva razy do týždňa. Hlavnou projektovou aktivitou by bolo spoločné tanečné vystúpenie, ktorého nosnou témou by bola rozmanitosť v nás. Pretože ľudia majú tendenciu všetko škatuľkovať, lenže umelecký tanec dáva priestor rozmanitosti či vekovej, náš súbor búra presudky, že tancu sa môžu venovať ľudia do určitého veku, my máme skupinu tanečníc, ktoré sú zrelé štridsiatnčky a majú skvelé tanečné čísla, ktoré prezentujú na verejných predstaveniach a taktiež máme deti od 4 rokov, ktoré zvládnu jednoduché choreografie s radosťou príznačnou pre detského tanečníka. Predstavenie by malo trvať 1 hodinu. Na predstavení sa predstavia všetky tanečné kategórie v počte cca 32. cieľovou skupinou sú všetci, ktorí majú radi tanec a radi sa pozrú na originálne tanečné umenie Magic flash.

Názov prímateľa
Dom kultúry v Čadci

Celkový rozpočet:
2 150,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €