Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Za oponou

Krátky opis
Za oponou je workshop pre deti vo veku od 7 - 12 rokov na tému ako vzniká bábková inscenácia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Divadlo FÍ: Za oponou

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
11.06.2021

Popis projektu

MIESTO: Spojená škola sv. Františka z Assisi (Karloveská 32, Bratislava)

ČAS: 8:15 a 10:30

Pýtali ste sa niekedy, že kto všetko sa skrýva za uvedením diela na javisku alebo aký je rozdiel medzi dramatikom a dramaturgom? Vo workshope Za oponou sa dozviete odpovede na tieto otázky a ešte omnoho viac.

Každý účastník a účastníčka si na vlastnej koži vyskúša jednu divadelnú profesiu a počas 90 minút vytvoria spoločne vlastnú krátku bábkovú inscenáciu. Hlavné heslo znie, že fantázii sa medze nekladú! Tak hurá do vytvárania nových príbehov a divadelných zážitkov.


Lektori/ky: Lucia Janovová, Róbert Máťuš

Lektorské konzultácie: Juraj Bako, Júlia Jurinová

Návrh  a realizácia scény, príprava výtvarného materiálu: Júlia Jurinová


Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, hlavný partner projektu.

Názov prímateľa
Divadlo FÍ

Celkový rozpočet:
6 600,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €