Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

ArtMan

Krátky opis
Zámerom divadelného predstavenia je získať jednoduchú odpoveď – ak existuje – na otázku: „Na čo slúži umenie?“.
Fotogaléria
Názov podujatia
ArtMan

Miesto konania / kraj
Veľký Krtíš / Veľký Krtíš

Termín konania
12.06.2021

Popis projektu

Zámerom divadelného predstavenia je získať jednoduchú odpoveď – ak existuje – na otázku: „Na čo slúži umenie?“. Na čo slúži napr. motyka, odpovedať vieme, ale pri tejto banálnej otázke na tému „umenie“ je vo viacerých prípadoch pri odpovedi divné ticho. Dôvodov je viacero: každý okrem teba už odpoveď vie; je to asi zjavné alebo príliš zložité a zostanem radšej ticho.

Predstavenie upriamuje pozornosť na zmysel, potrebu a funkciu umenia v dnešnej spoločnosti, chce vyvolať aj spoločenskú úvahu na tému komercia vs. umenie v 21.st.

Divadelná inscenácia je určená divákom nad 15 rokov. 

Názov prímateľa
Odtiaľ - Potiaľ

Celkový rozpočet:
5 000,00 €

Výška podpory:
4 500,00 €