Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Anasoft litera uvádza

Krátky opis
Prezentácia knihy Zuzany Mojžišovej Za rómskym ľudom a projekcia dokumentačných videí projektu Šilalo paňori / Studená vodička.
Fotogaléria
Názov podujatia
Anasoft litera uvádza: Zuzana Mojžišová

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
06.03.2018

Popis projektu
Anasoft litera uvádza: Zuzana Mojžišová
6. 3. 2018 o 19.00 v Kine Úsmev
Moderuje Jana Belišová
Spev rómskych piesní Juraj Adamuščin a Jana Belišová

Kino Úsmev 
Kasárenské námestie 1
040 01 Košice

Prezentácia knihy Zuzany Mojžišovej Za rómskym ľudom a projekcia dokumentačných videí projektu Šilalo paňori / Studená vodička.
Názov prímateľa
ars_litera

Celkový rozpočet:
11 400,00 €

Výška podpory:
10 000,00 €