Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Zahrajte mi muzikanti 2018

Krátky opis
Krajská postupová súťaž a prehliadka sólistov spevákov, inštrumentalistov, speváckych skupín a ľudových hudieb DFS.
Fotogaléria
Názov podujatia
Zahrajte mi muzikanti 2018

Miesto konania / kraj
Modra / Pezinok

Termín konania
17.03.2018

Popis projektu

Súťaž je určená sólistom spevákom, speváckym skupinám, sólistom inštrumentalistom a detským ľudovým hudbám. Prebiehať bude v zmysle propozícií tejto súťaže, vypracovanými NOC. 

Názov prímateľa
Malokarpatské osvetové stredisko v Modre

Celkový rozpočet:
9 600,00 €

Výška podpory:
9 000,00 €