Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii III.

Krátky opis
24. JÚN 2021 DIALÓGY S FILMOM - VIDEOKLIP, FILMOVO-ZVUKOVÉ EXPERIMENTOVANIE workshop pre amatérskych filmárov zameraný na objasnenie základných princípov tvorby videoklipu kde: : Krajské osvetové stredisko v Nitre lektori: Mgr. Janka Mináriková, ArtD. a Mgr. art. Peter Skala
Fotogaléria
Názov podujatia
Dialógy s filmom - Videoklip, filmovo-zvukové experimentovanie

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
24.06.2021

Popis projektu

Príďte sa do Krajského osvetového strediska v Nitre naučiť vytvoriť videoklip a trochu si zaexperimentovať. Fotografický workshop sa realizuje ako jedna z aktivít projektu Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii III. Vyskúšate si a naučíte sa tvorivo hľadieť na krajinu okolo seba pri pohľade z odstupu a zblízka, hľadať vesmír v detailoch a detaily v celkoch, používať náhodu pri nakrúcaní ako princíp, prepájať obraz so zvukom. Lektori vám zároveň na workshope poskytnú praktické rady, individuálne konzultácie a odovzdajú svoje skúsenosti. 

 

Viac info na www.kosnr.sk," target="_blank">http://www.kosnr.sk/">www.kosnr.sk,

www.kosnr.sk," target="_blank">http://www.kosnr.sk/">www.kosnr.sk,

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
18 205,00 €

Výška podpory:
15 000,00 €