Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii III.

Krátky opis
17. JÚN 2021 DIALÓGY S FILMOM - REPORTÁŽ workshop pre amatérskych filmárov zameraný na objasnenie základných princípov tvorby reportáže kde: : Krajské osvetové stredisko v Nitre lektorky: Mgr. Janka Mináriková, ArtD. a Mgr. art. Zuzana Strnátová
Fotogaléria
Názov podujatia
DIALÓGY S FILMOM - REPORTÁŽ - workshop pre amatérskych filmárov

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
17.06.2021

Popis projektu

Príďte si do Krajského osvetového strediska v Nitre vytvoriť krátku reportáž. Fotografický workshop sa realizuje ako jedna z aktivít projektu Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii III. Dozviete sa viac o podstatných znakoch reportáže, ako sú vecnosť, dôraz na detail, presnosť, objektívnosť, zaujímavosť, zrozumiteľnosť pre diváka. Priblížime vám kompozíciu a mnoho ďalších praktických princípov a prístupov pri tvorbe filmárskeho diela. Zároveň vám lektorky poskytnú praktické rady, individuálne konzultácie a odovzdajú svoje skúsenosti. 

 

Viac info na www.kosnr.sk," target="_blank">http://www.kosnr.sk/">www.kosnr.sk,

www.kosnr.sk," target="_blank">http://www.kosnr.sk/">www.kosnr.sk,

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
18 205,00 €

Výška podpory:
15 000,00 €