Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

PREDSTAVUJEME SLOVENSKÝCH AUTOROV

Krátky opis
BESEDA SO SPISOVATEĽOM MILOŠOM JESENSKÝM
Fotogaléria
Názov podujatia
PREDSTAVUJEME SLOVENSKÝCH AUTOROV

Miesto konania / kraj
Nové Zámky / Nové Zámky

Termín konania
10.06.2021

Popis projektu

MILOŠ JESENSKÝ je nekonvenčným a mimoriadne úspešným literárnym autorom. Viac ako dve desaťročia sa venuje  publicistike v oblasti hraničných javov, záhad a histórie u nás aj v zahraničí. Jeho spisovateľská činnosť je mimoriadne bohatá – napísal a vydal viac ako štyri desiatky titulov, v ktorých odhaľuje tajomstvá dávnej i menej dávnej minulosti, ale nie sú mu cudzie ani témy existencie vesmírnych bytostí.

Z jeho bohatej tvorby vyberáme tituly: Najväčšie záhady a mystériá Slovenska, Bohovia a astronauti, Tajomné miesta Slovenska, Templári a Tajomný horizont.

Názov prímateľa
Mesto Nové Zámky

Celkový rozpočet:
390 707,00 €

Výška podpory:
300 000,00 €