Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Za oponou - Online platforma

Krátky opis
Pýtali ste sa niekedy, že kto všetko sa skrýva za tým, keď vidíte svoju obľúbenú bábkovú inscenáciu na javisku alebo aký je rozdiel medzi dramatikom a dramaturgom?
Fotogaléria
Názov podujatia
Za oponou - online platforma

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
06.06.2021 - 31.12.2021

Popis projektu

Za oponou – online platforma prináša jedinečnú možnosť nahliadnuť do zákulisia divadelnej tvorby.  Spoločne objavíme mnohé profesie, ktoré pracujú v divadle. Naučíme sa ako si vyrobiť vlastné bábky a divadlo. No a na záver to najzábavnejšie! Vymyslíme si vlastný príbeh a odohráme jedinečné bábkové predstavenie.

Platforma je rozdelená do troch častí. V prvej časti si na bábkové divadlo spoločne posvietime. V druhej časti si budete môcť stiahnuť náš materiál, ktorý môžete podľa vlastnej fantázie dotvoriť. V poslednej časti si vyskúšate interaktívnu webovú aplikáciu ako aj nový filter na Instagrame!

Hlavné heslo znie – fantázii sa medze nekladú! Jednoducho, ak si budete chcieť vytvoriť vlastné bábky alebo čokoľvek iné, tak smelo do toho. Nezabudnite vaše výtvory označiť #zaoponou_fi

My sa už nevieme dočkať!

www.divadlofi.com/onlineplatformahttp://www.divadlofi.com/onlineplatforma">www.divadlofi.com/onlineplatforma style="font-size: 24px;">

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, hlavný partner projektu

Názov prímateľa
Divadlo FÍ

Celkový rozpočet:
8 130,00 €

Výška podpory:
8 000,00 €