Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

X. sezóna Multimediálneho priestoru pre súčasnú kultúru Nástupište 1-12

Krátky opis
Fero Király / Eva Vozárová: Alvin Lucier I Am Sitting in a Room Fero Király: 2^33 Pár slov o sound arte, zvukových inštaláciách a zvukovej ekológii.
Fotogaléria
Názov podujatia
Zvukové predstavenie, inštlácia a diskusia

Miesto konania / kraj
Topoľčany / Topoľčany

Termín konania
10.06.2021

Popis projektu
10.jún 2021
18:00
Fero Király / Eva Vozárová: Alvin Lucier I Am Sitting in a Room
19:00
Fero Király: 2^33
Pár slov o sound arte, zvukových inštaláciách a zvukovej ekológii.


Názov prímateľa
Nástupište 1-12

Celkový rozpočet:
40 810,00 €

Výška podpory:
37 000,00 €