Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Cesta nerastov

Krátky opis
Deň detí v Baníckom múzeu v Rožňave Termín: 4. 6. 2021 od 9:00 do 17:00 Program: - prezentácia jednotlivých druhov banskej dopravy, s možnosťou niektorých aj obsluhovať - vyskúšanie najnovšieho interaktívneho prvku v areáli múzea – jazda banským vláčikom do štôlne Alexander - interaktívne hry - komentované prehliadky Aktivity sú určené najmenším návštevníkom múzea, hlavne deťom z MŠ a 1. stupňa ZŠ. Záujem zúčastniť sa na podujatí je potrebné nahlásiť vopred, počet účastníkov je limitova
Fotogaléria
Názov podujatia
Cesta nerastov - Deň detí v Baníckom múzeu v Rožňave

Miesto konania / kraj
Rožňava / Rožňava

Termín konania
04.06.2021

Popis projektu
Názov prímateľa
Banícke múzeum v Rožňave

Celkový rozpočet:
3 937,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €