Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúrne centrum Cooltajner 2021

Krátky opis
Kultúrne centrum pozýva na Veľký detský juniáles na tému Vesmír, v rámci ktorého sa predstaví aj divadelný súbor Spozavoza so svojou hrou Vesmírno.
Fotogaléria
Názov podujatia
Veľký detský juniáles: Vesmír | Divadlo Vesmírno

Miesto konania / kraj
Považská Bystrica / Považská Bystrica

Termín konania
04.06.2021

Popis projektu
Opäť sa môžete tešiť na obľúbený Juniáles v KC Cooltajner - tentokrát na tému VESMÍR.
Veľký detský juniáles sa uskutoční v piatok 4. júna 2021 od 16:00 v okolí KC Cooltajner.
Tešiť sa môžete na vesmírne divadlo súboru Spozavoza "Vesmírno", naozajstné planetárium, ďalekohľady, vďaka ktorým budeme pozorovať oblohu a s odborníkmi sa rozprávať o vesmíre, taktiež sa môžete tešiť na výrobu rakety a ďalšie workshopy, nebude chýbať ani populárny farebný hypergalaktický beh.
Vesmírne masky sú vítané - pre najlepšiu masku je pripravená sladká odmena!
Vstupné sú 4 eurá za dieťa.
Toto podujatie podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom kultúrneho centra Cooltajner.
O divadelnej hre VESMÍRNO
Interaktívna autorská inscenácia so živou hudbou o záhadách vesmíru, ľuďoch vo vesmíre a dvoch bláznivých vedcoch. Inscenácia je vhodná pre deti od 5 rokov a pre všetkých, ktorí chcú získať odpoveď na otázku: “Čo bolo skôr: Sliepka alebo vajce?
Réžia, scenár: Miro Mihálek
Scéna: Miriam Horňáková
Bábky: Viktória Csányiová
Hudba, hrajú: Miro Mihálek, Róbert Švec
Názov prímateľa
COOLTAJNER

Celkový rozpočet:
22 300,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €