Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Program EQO 2021

Krátky opis
Cieľom projektu je pravidelná prezentačná aktivita nezávislého umenia a kultúry participujúcich profesionálnych umelcov. Zámerom je poskytnutie platformy a priestoru pre živé umenie a súčasné prejavy vizuálnej kultúry, teoretických a edukačných formátov. Poskytnutím možnosti na kreatívnu prezentáciu v priestore EQO chceme prispieť k decentralizácií umenia na Slovensku a kultúrnej inklúzií.
Fotogaléria
Názov podujatia
Ẍ / Zintaer, Pancage

Miesto konania / kraj
Spišský Hrhov / Levoča

Termín konania
20.06.2021

Popis projektu

Ẍ / Zintaer, Pancage

20/6/21 o 16:00

EQO, Komenského 2, 05302 Spišský Hrhov

Situácia ohľadom pandémie umožňuje obnoviť spoluprácu s kultúrnou platformou Nahatý muž, v rámci ktorej ako pilotné podujatie sezóny 2021 organizujeme prvý menší koncert v galérii EQO pri dodržaní všetkých aktuálne platných protipandemických opatrení.

 

V nedeľu, 20. júna, o 16:00 sa vám predstavia košickí umelci, noiseový projekt Zintaer a ambientný projekt Pancage.

 

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. Vstup zdarma.

 

Názov prímateľa
SARAHS SK, N.O.

Celkový rozpočet:
10 540,00 €

Výška podpory:
10 000,00 €