Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Aktivity Divadla FÍ 2020-2021

Krátky opis
Repríza autorskej bábkovej inscenácie pre deti predškolského a mladšieho školského veku.
Fotogaléria
Názov podujatia
Divadlo FÍ: Domy - Stromy

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
28.05.2021

Popis projektu

Srdečne pozývame na reprízu projektu Divadla FÍ: Domy - Stromy, ktorá sa uskutoční 28.5.2021 o 9:30 na Základnej škole Plickova 9 v Bratislave (Plickova 9, Bratislava Gorkého 21)

Súrodenci Peťo a Peťa sa vydajú na výlet do lesa. Ich stanovačka zrazu naberie nečakané rozmery, pretože okolo nich sa dejú zvláštne veci. Stretnú pani Les, zubatý kaleráb a aj sovu, ktorá má problémy so spánkom. Dobrodružstvo prinúti súrodencov, aby konali spolu. No postačí to, aby našli príčinu záhad, a aby sa z hašterivých súrodencov stali hrdinovia lesa?

Vydajme sa spoločne na dobrodružnú stanovačku, na ktorú budú ešte Peťo a Peťa dlho spomínať!

 

Účinkujú:                                         Lucia Janovová, Róbert Máťuš

Réžia:                                                Juraj Bako

Scénografia a výroba bábok:     Júlia Jurinová

 

www.divadlofi.com

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, hlavný partner projektu.

Názov prímateľa
Divadlo FÍ

Celkový rozpočet:
9 320,00 €

Výška podpory:
8 000,00 €