Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Aktivity Divadla FÍ 2020

Krátky opis
Hanka sa mení na leva a jediný kto jej dokáže pomôcť je Viktor. Dokáže to? Čo všetko dvojicu pri tom postretne? (bábková inscenácia pre deti predškolského a mladšieho školského veku)
Fotogaléria
Názov podujatia
Divadlo FÍ: Recept na leva

Miesto konania / kraj
Piešťany / Piešťany

Termín konania
25.05.2021

Popis projektu

Sme veľmi radi, že môžeme predstaviť reprízu proejktu Recept na leva tentokrát v Piešťanoch!


MIESTO: Základná škola Holubyho (Holubyho 15, Piešťany)

ČAS: 9:00


Viktor sa stretáva s Hankou. Zdanlivo náhodné stretnutie vyústi do veľkého dobrodružstva. Hanka sa mení na leva a jediný kto jej dokáže pomôcť je Viktor. Dokáže to? Čo všetko dvojicu pri tom postretne? 

 

 

"Keď som Hanka, čo sa hnevá,
premením sa hneď na leva. 
Z levej srsti chvost aj hriva,
nech sa na mňa každý díva..."


réžia a účinkujúci:                       Lucia Janovová, Róbert Máťuš

dramaturgická spolupráca:      Juraj Bako

scéna, kostýmy, bábky:           Júlia Jurinová


Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, hlavný partner projektu

Názov prímateľa
Divadlo FÍ

Celkový rozpočet:
3 750,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €