Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Reprízy predstavení a aktivity združenia KunstPlay_Workshop

Krátky opis
Aktivita workshopu súvisí tematicky s predstaveniami v projekte repríz. Plánujeme interaktívne stretnutie hudobníkov a hereckých interpretov z konkrétnych projektov a zdravotne znevýhodnených (kombinované postihnutia) ľudí. Predstavenie nemá byť primárne arteterapiou ale participatívnym projektom v ktorom sa klienti centra (Claudianum) dostávajú do kreatívneho kontaktu s umeleckými profesionálmi.
Fotogaléria
Názov podujatia
Workshop_divadlo a znevýhodnení ľudia

Miesto konania / kraj
Modra / Pezinok

Termín konania
24.05.2021 - 31.05.2021

Popis projektu

Aktivita workshopu súvisí tematicky s predstaveniami v projekte repríz. Plánujeme interaktívne stretnutie hudobníkov a hereckých interpretov z konkrétnych projektov a znevýhodnených ľudí (Peter Mazalán, Eva Šušková). Predstavenie nemá byť primárne arteterapiou ale participatívnym projektom v ktorom sa klienti centra (Claudianum) dostávajú do kreatívneho kontaktu s umeleckými profesionálmi a tvoria hudobné, pohybové a dramatické fragmenty zo spomenutých projektov (práca s hudbou skadateľov: Schubert, Glass, Bartók).


Vedenie workshopu:

Eva Šušková, Peter Mazalán, Veronika Mazalánová


Workshopy:

centrum Claudianum, Modra - 24. 5. 2021 a 31. 5. 2021

Workshop nebol plánovaný z dôvodu bezpečnosti pre klientov zariadenia ako verejný.

Názov prímateľa
KunstPlay

Celkový rozpočet:
10 900,00 €

Výška podpory:
10 000,00 €