Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Chaplin

Krátky opis
21.5 o 19:00 sa v sále Bábkového divadla v Košiciach na Alžbetinej ulici bude konať premiéra inscenácie Chaplin, ktorej autorom i režisérom je Braňo Mazúch.
Fotogaléria
Názov podujatia
Premiéra inscenácie Chaplin

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
21.05.2021

Popis projektu

Prvou premiérou v kalendárnom roku 2021 bude inscenácia Chaplin, ktorej autorom i režisérom je Braňo Mazúch. Ten sa v našom divadle predstavil po prvýkrát vlani s interaktívnou hrou O psíčkovi a mačičke. Tentoraz vzdáme novou inscenáciou poctu nesmrteľnému hercovi a režisérovi Charliemu Chaplinovi, ikone nemého filmu. Uvedenie diela nie je náhodné. Práve v tomto roku si pripomíname 100 rokov od jeho prvého celovečerného filmu The Kid (1921). Našu novinku si budete môcť vychutnať už v piatok 21. mája 2021 o 19:00 a to online formou. 

Názov prímateľa
Bábkové divadlo v Košiciach

Celkový rozpočet:
21 500,00 €

Výška podpory:
11 000,00 €