Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

KreaTiviTa 2021 – cyklus výstav neprofesionálnej výtvarnej a fotografickej tvorby v trnavskom regióne

Krátky opis
Autorská výstava obrazov Jaroslava Áča - výber z tvorby. Autor už viac ako 15 rokov prezentuje svoju tvorbu na súťažiach a výstavách neprofesionálnych výtvarníkov, kde je od začiatku odbornou porotou oceňovaný a svojimi olejomaľbami úspešne reprezentuje Trnavský kraj na celoštátnych výstavách.
Fotogaléria
Názov podujatia
KreaTiviTa 2021: Jaroslav Áč - výber z tvorby

Miesto konania / kraj
Trnava / Trnava

Termín konania
02.06.2021 - 31.08.2021

Popis projektu

Trnavské osvetové stredisko v spolupráci s TTSK sprístupnia 2. júna 2021 v priestoroch Trnavského samosprávneho kraja autorskú výstavu obrazov výtvarníka Jaroslava Áča - výber z tvorby. Autor už viac ako 15 rokov prezentuje svoju tvorbu na súťažiach a výstavách neprofesionálnych výtvarníkov Trnavská paleta a Výtvarné spektrum, kde je od začiatku odbornou porotou oceňovaný cenami, čestnými uznaniami a svojimi olejomaľbami úspešne reprezentuje náš kraj na celoštátnych výstavách. Vo svojej tvorbe sa v minulosti venoval hlavne krajinomaľbe, snažiac sa zachytiť neprestajne sa meniacu slovenskú prírodu, s dôrazom na vzájomné harmonické pôsobenie svetla a všetkých jej súčastí. V súčasnosti sú predmetom jeho tvorivého záujmu figurálne motívy, potréty a za ostatný rok, ktorý sa niesol v znamení korony – vytvoril diela s motívmi kytic. Výstavnú kolekciu budú tvoriť olejomaľby, ktoré autor vytvoril v poslednom období.

Výstava je súčasťou projektu KreaTiviTa 2021 a návštevníci úradu TTSK ju majú možnosť vidieť do 31. 8. 2021.

Názov prímateľa
Trnavské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
7 600,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €