Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Šikovníci

Krátky opis
Tvorivé dielne pre deti z mesta tekvicových jadierok Pravidelný cyklus tvorivých umeleckých dielní, handmade workshopov a malých ateliérov pre deti a mládež.
Fotogaléria
Názov podujatia
Šikovníci

Miesto konania / kraj
Nové Zámky / Nové Zámky

Termín konania
28.05.2021

Popis projektu

EKOKREATIVITA

Tvorivá dielňa podporujúca detskú KREATIVITU, logické myslenie, spoluprácu, zároveň zameraná na precvičovanie jemnej motoriky, na výuku ekologického myslenia a odhaľovania nových hodnôt vecí okolo nás.

Názov prímateľa
Mesto Nové Zámky

Celkový rozpočet:
390 707,00 €

Výška podpory:
300 000,00 €