Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Hájovňa sezóna 2021

Krátky opis
Robo Kočan v Otvorené štúdio 22.5. o 17:00 jeho cestovateľské kino Gruzínsko, Arménsko, Náhorný Karabach.
Fotogaléria
Názov podujatia
Otvorené štúdio / cestovateľské kino

Miesto konania / kraj
Banská Štiavnica / Banská Štiavnica

Termín konania
22.05.2021

Popis projektu

V sobotu 22/05/2021 o 17:00 u nás v Hájovni náš aktuálny rezident fotograf Robo Kočan si pre Vás pripravil otvorený ateliér a cestovateľské kino.


V otvorenom ateliéry Vám porozpráva čo u nás robil na rezidencii počas mesiaca máj, v cestovateľskom kine o Gruzínsku, Arménsku a Náhornom Karabachu porozpráva a premietne fotografie o ceste dvoch kamarátov do krajín nádherných hôr, ľudí a magickej atmosféry kláštorov, v ktorých bolo kresťanstvo ako oficiálne náboženstvo praktizované prvé na svete.

Názov prímateľa
NAD TÝM - Červená Studňa, o.z.

Celkový rozpočet:
38 950,00 €

Výška podpory:
35 000,00 €