Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Záhorské túry do literatúry

Krátky opis
Ďalšie literárne stretnutie v rámci cyklu Záhorské túry do literatúry privedie do Záhorskej knižnice úspešnú prozaičku a poetku Denisu Fulmekovú.
Fotogaléria
Názov podujatia
Čarodejnicu nenecháš nažive

Miesto konania / kraj
Senica / Senica

Termín konania
27.05.2021

Popis projektu

Záhorská knižnica sa po dlhšom časovom odstupe spôsobenom pandemickou situáciou vracia k svojmu projektu Záhorské túry do literatúry a v rámci cyklu Literatúra stále žije privíta 27. mája o 17.00 hod. na literárnom stretnutí úspešnú prozaičku a poetku Denisu Fulmekovú. Autorka predstaví svoju novinku s názvom Agáta – príbeh prvej upálenej čarodejnice v Prešporku. Neobídeme ani jej staršie diela ako Konvália, Doktor Mráz, Dve čiarky nádeje a knihy pre mladých čitateľov Ňuňo či Štrikovaní frajeri.

Názov prímateľa
Záhorská knižnica

Celkový rozpočet:
3 685,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €