Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Stále je čo objavovať

Krátky opis
Prehliadka mesta Humenné spojená s prezentáciou zaujímavosti o miestach, objektoch, pamätníkoch, židovskej komunite.
Fotogaléria
Názov podujatia
Spoznaj Humenné I.

Miesto konania / kraj
Humenné / Humenné

Termín konania
29.05.2021

Popis projektu

Aktivita SPOZNAJ HUMENNÉ I. má charakter tematicko-historického vzdelávacieho výletu s lektorkou Janou Bončikovou a Jurajom Levickým. Bude realizovaný priamo v meste Humenné formou pešej turistiky so zastávkami pri jednotlivých zaujímavých miestach, objektoch, pamätníkoch a o židovskej komunite v Humennom, a pod. V rámci tejto aktivity pripravíme prezentáciu o kniežati Laborec, prezentáciu o osobnostiach Humenného. 

Názov prímateľa
Mestské kultúrne stredisko Humenné

Celkový rozpočet:
1 920,00 €

Výška podpory:
1 000,00 €