Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

ČAROVNÁ STUDNIČKA

Krátky opis
Cyklus podujatí a aktivít pre rôzne vekové skupiny a záujmové kategórie.
Fotogaléria
Názov podujatia
Učíme sa navzájom - Voskované obrúsky

Miesto konania / kraj
Rimavská Sobota / Rimavská Sobota

Termín konania
18.05.2021

Popis projektu

Tvorivá dielňa v rámci podaktivity Učíme sa navzájom je venovaná výrobe voskovaných obrúskov, ktoré slúžia na uchovávanie potravín a plne nahrádzajú plastové sáčky. Tvorivou dielňou chceme prispieť k ochrane životného prostredia. 
Tvorivá dielňa bude realizovaná v súlade s aktuálnymi opatreniami a nariadeniami RÚVZ SR.

Názov prímateľa
Gemersko - malohontské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
14 100,00 €

Výška podpory:
13 000,00 €