Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Labyrinty literatúry

Krátky opis
Podujatie projektu Klubu nezávislých spisovateľov Labyrinty literatúry sa uskutoční 2. júna 2021 v Pálffyho paláci, Zámocká 47, Bratislava o 15.00 hod. V rámci podujatia predstaví dielo Samo Bohdaň Hroboň - Prosbopej slovenského chorľavca žobráka v interpretácii Jána Zambora Dana Podracká a Ján Zambor a básnickú zbierku Erika Ondrejičku Volanie predstaví Ján Gavura a autor. Hudobný sprievod Stanislav Palúch - husle.
Fotogaléria
Názov podujatia
Labyrinty literatúry

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
02.06.2021

Popis projektu

Podujatie projektu Klubu nezávislých spisovateľov Labyrinty literatúry sa uskutoční 2. júna 2021 v Pálffyho paláci, Zámocká 47 Bratislava o 15.00 hod.
V rámci podujatia predstaví dielo Samo Bohdaň Hroboň - Prosbopej slovenského chorľavca žobráka v interpretácii Jána Zambora Dana Podracká a Ján Zambor a básnickú zbierku Erika Ondrejičku Volanie predstaví Ján Gavura a autor.
Hudobný sprievod Stanislav Palúch - husle.

Názov prímateľa
Klub nezávislých spisovateľov

Celkový rozpočet:
5 670,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €