Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Labyrinty literatúry

Krátky opis
Podujatie projektu Klubu nezávislých spisovateľov Labyrinty literatúry v spolupráci s knižnicou Jána Henkela v Levoči. Podujatie sa uskutoční v Galérii mesta Levoča dňa 19. mája 2021 o 18.00 hod. Na poetickom večere autorov Klubu nezávislých spisovateľov predstavia svoju poéziu Ján Gavura, Erik Markovič, Marián Milčák, Tomáš Straka.
Fotogaléria
Názov podujatia
Labyrinty literatúry

Miesto konania / kraj
Levoča / Levoča

Termín konania
19.05.2021

Popis projektu

Podujatie projektu Klubu nezávislých spisovateľov Labyrinty literatúry v spolupráci s knižnicou Jána Henkela v Levoči.
Podujatie sa uskutoční v Galérii mesta Levoča dňa 19. mája 2021 o 18.00 hod.
Na poetickom večere autorov Klubu nezávislých spisovateľov predstavia svoju poéziu Ján Gavura, Erik Markovič, Marián Milčák, Tomáš Straka.

Názov prímateľa
Klub nezávislých spisovateľov

Celkový rozpočet:
5 670,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €