Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Aktivity Divadla FÍ 2020-2021

Krátky opis
Za oponou je workshop pre deti vo veku od 7 - 12 rokov na tému ako vzniká bábková inscenácia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Divadlo FÍ: Za oponou

Miesto konania / kraj
Trnava / Trnava

Termín konania
20.05.2021

Popis projektu

Srdečne pozývame na workshop Za oponou:

MIESTO: GAUDIA - Súkromná základná umelecká škola (Františkánska 2, Trnava)

ČAS: 18:00


O projekte:

Pýtali ste sa niekedy, že kto všetko sa skrýva za uvedením diela na javisku alebo aký je rozdiel medzi dramatikom a dramaturgom? Vo workshope Za oponou sa dozviete odpovede na tieto otázky a ešte omnoho viac.

Každý účastník a účastníčka si na vlastnej koži vyskúša jednu divadelnú profesiu a počas 90 minút vytvoria spoločne vlastnú krátku bábkovú inscenáciu. Hlavné heslo znie, že fantázii sa medze nekladú! Tak hurá do vytvárania nových príbehov a divadelných zážitkov.


Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, hlavný partner projektu

Názov prímateľa
Divadlo FÍ

Celkový rozpočet:
9 320,00 €

Výška podpory:
8 000,00 €