Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávame umením

Krátky opis
Séria remeselných workshopov pod vedením odborných lektorov, remeselníkov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Vzdelávame umením - výtvarné a remeselné kreácie

Miesto konania / kraj
Levice / Levice

Termín konania
20.05.2021 - 29.06.2021

Popis projektu

Projekt Vzdelávame umením je séria výtvarných a remeselných workshopov pod vedením odborných lektorov v tejto oblasti - remeselníci výtvarníci pre vopred ohlásené skupiny záujemcov.

6 keramických workshopov / modelovanie, glazúrovanie / a 2 technikou pedig.

Názov prímateľa
REGIONÁLNE OSVETOVÉ STREDISKO V LEVICIACH

Celkový rozpočet:
22 250,00 €

Výška podpory:
15 000,00 €