Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Festival Slanický ostrov divadla 2021

Krátky opis
Zverejnené logo a zmienka o podpore podujatia FPU na prvej výstave k festivalu. Veľkosť tabule je 278.5 cm x 202 cm.
Fotogaléria
Názov podujatia
Výstava I

Miesto konania / kraj
Námestovo / Námestovo

Termín konania
01.05.2021 - 30.06.2021

Popis projektu

Zverejnené logo a zmienka o podpore podujatia FPU na prvej výstave k festivalu. Veľkosť tabule je 278.5 cm x 202 cm. Tabule sú miestnené na Hviezdoslavovom námestí v Námestove.

Názov prímateľa
Kult.1629

Celkový rozpočet:
15 000,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €