Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Podajme tradíciu nasledovníkom 4

Krátky opis
Novodobé migrácie a manželstvá s cudzincami - online etnologická prednáška
Fotogaléria
Názov podujatia
Mjartanovo Sebedražie

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
29.04.2021

Popis projektu

Webinár Silvie Letavajovej zodpovie na otázky, kto sú migranti na Slovensku, odkiaľ prichádzajú a za akým účelom. Dozviete sa, koho Slováci pri výbere partnera preferujú, či sú v tomto ohľade rozdiely medzi ženami a mužmi. Ako takéto manželstvá fungujú a ako ich vníma verejnosť.

Názov prímateľa
Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi

Celkový rozpočet:
6 300,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €