Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Podujatia v Dome umenia Arteska

Krátky opis
Digitálne spracovanie fotografií a tvorba grafiky od A po Z
Fotogaléria
Názov podujatia
DOM PLNÝ UČENIA – FOTOŠKOLA 2021

Miesto konania / kraj
Detva / Detva

Termín konania
05.06.2021 - 21.11.2021

Popis projektu

Fotoškola pre pokročilých fotografov a grafikov, zameraná na digitálne spracovanie fotografie a vytvorenie grafiky pomocou Photoshopu v trvaní 6 mesiacov (cca 2 vyučovacie dni mesačne)


Prihlášky:

http://arteska.org/events/fotoskola-2021-photoshop-od-a-po-z/

Názov prímateľa
Arteska s.r.o.

Celkový rozpočet:
22 800,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €