Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

HÁJOVŇA sezóna 2021

Krátky opis
Otvárame brány 1. 5 v sobotu o 16:30 vernisážou fotografií Andrej Vanga - PRÍRODA
Fotogaléria
Názov podujatia
výstava PRÍRODA / Andrej Vanga

Miesto konania / kraj
Banská Štiavnica / Banská Štiavnica

Termín konania
01.05.2021 - 03.06.2021

Popis projektu

Otvárame brány  Hájovne pre verejnosť !d  Od 10:00 nás môžete pozdraviť , a užívať s nami záhradku. Od 15:00  muzičku popúšťa  Mochi dotvorí atmosféru jari a o 16:30 vernisáž fotografií Andrej Vanga - PRÍODA . 

Názov prímateľa
NAD TÝM - Červená Studňa, o.z.

Celkový rozpočet:
38 950,00 €

Výška podpory:
35 000,00 €