Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Wave 2020

Krátky opis
Wave~centum nezávislej kultúry v Prešove uvádza nový hudobný online projekt HOMETOWN, formát o hudbe, ktorá formuje lokálnu scénu, aká sa v meste tvorí, počúva, organizuje... Posledný diel ukončíme hip hopom.
Fotogaléria
Názov podujatia
HOMETOWN: EROBEO & DJ REZUMÉ

Miesto konania / kraj
Prešov / Prešov

Termín konania
10.04.2021

Popis projektu

Wave~centum nezávislej kultúry v Prešove uvádza nový hudobný online projekt HOMETOWN, formát o hudbe, ktorá formuje lokálnu scénu, aká sa v meste tvorí, počúva, organizuje...
Posledný diel ukončíme hip hopom.
Predstavia sa EROBEO a DJ REZUMÉ, členovia skupiny Strana Východná.
Porozprávame sa o tom, ako vnímajú miestnu hudobnú scénu, a ako zabíjajú čas počas korony.

Sleduj každú sobotu od 20:00 na kanáloch:
FB/WAVE.CNK
YT/WAVE CNK
Svetelný dizajn: Sedemminut


Zakúpením dobrovoľného vstupného podporíš kultúru vo Wave.
https://tootoot.fm/sk/events/602e4d48a9cdd30fc068fd28?fbclid=IwAR14bwrTG5VK4GU2P7_rH4_iMCiSxt5UnLmenN4h1bmDe4EgHN0rt9kLOiU" rel="nofollow noopener" role="link" tabindex="0" target="_blank">https://tootoot.fm/sk/events/602e4d48a9cdd30fc068fd28?fbclid=IwAR14bwrTG5VK4GU2P7_rH4_iMCiSxt5UnLmenN4h1bmDe4EgHN0rt9kLOiU" class="o9v6fnle cxmmr5t8 oygrvhab hcukyx3x c1et5uql">Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Združenie WAVE

Celkový rozpočet:
67 500,00 €

Výška podpory:
55 000,00 €