Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Wave 2021

Krátky opis
RECY-KECY je nový online formát o zelených témach, vďaka ktorému sa môžete dozvedieť viac o ekologických témach, ktoré hýbu svetom. Aktuálne, odborne a vecne. Druhé vydanie o vegánstve už tento utorok. Hosťom Soni Hatokovej bude Nikoleta Kováč - autorka knihy Slovegán.
Fotogaléria
Názov podujatia
RECY-KECY o vegánstve

Miesto konania / kraj
Prešov / Prešov

Termín konania
13.04.2021

Popis projektu


RECY-KECY je nový online formát o zelených témach, vďaka ktorému sa môžete dozvedieť viac o ekologických témach, ktoré hýbu svetom. Aktuálne, odborne a vecne.
Druhé vydanie o vegánstve už tento utorok. Hosťom Soni Hatokovej bude Nikoleta Kováč - autorka knihy Slovegán.


Na internetoch ju niektorí z Vás možno poznajú pod menom Surová Dcérka. Je to pseudonym pod ktorým už viac ako 6 rokov bloguje, vloguje, instagramuje a prednáša o vegánstve, rastlinných receptoch a udržateľnom životnom štýle.


Ako influencer využíva svoj dosah na vzdelávanie a rozširovanie obzorov v oblasti udržateľného, etického a cruelty-free životného štýlu. Pomáha taktiež etickým a zodpovedným značkám s propagáciou ich produktov. Stojí za projektom Veganizuj.sk, v rámci ktorého pomáha konvenčným reštauráciám s veganizovaním ich menu.


Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.


Názov prímateľa
Združenie WAVE

Celkový rozpočet:
57 500,00 €

Výška podpory:
50 000,00 €